Hakkımızda

"Konusunda uzman hekim ve çalışanlarımızla her zaman yanınızdayız."

2006 yılında İzmir Buca’ da çok kişilik basınç odası ile hizmet vermeye başlamıştır. “Dr. Cem Büyükçakır ile başlayıp; Dr Sevi Tekin mesul müdürlüğünde çalışmaya devam eden ekibin çoğu günümüze kadar korunarak aile haline gelmiştir. “

Uzun yıllar içinde süreklilik gerektiren tedaviler nedeniyle hastalarımız da aile sıcaklığında karşılanmaktadır.

İzmir ve Ege bölgesindeki ilk merkezlerden biri olması nedeniyle, bugüne kadar binlerce hasta tedavi edilmiştir. Kazanılan deneyimle, ilk günkü heyecanla hizmete devam edilmektedir. Basınç odamızın ve kliniğimizin bakımları düzenli olarak yapılmaktadır. Sürekli yenilenerek hizmet kalitesi yükseltilmektedir.

Hastalarımız arkadaşlarımız tarafından güleryüzle karşılanır. İlgili hekime yönlendirilir. Hekim tarafından uygun görülürse seansa kabul edilir. Hiperbarik oksijen tedavisi ilk seanslarda mutlaka sağlık personeli tedavi süresince hastaya eşlik eder. Kliniğimizde acil servis ve ambulansta yıllarca çalışmış deneyimli acil hekimimiz tam zamanlı olarak çalışmaktadır. Uzman kadromuzla tedavilerimizi yıllardır güvenle sürdürmekteyiz.

2019 yılında kadromuza eklenen Sualtı Hekimliği ve Hiperbarik Tıp uzmanımız Dr Sevi Tekin Doğan ile kliniğimizde sualtı hekimliği danışmanlık, dalgıç muayenesi ve raporlarının düzenlenmesine başlanmıştır.

Kliniğimiz poliklinik ve ayaktan hasta tedavi merkezi olup saat 08.00-17.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Nöbet haftalarımızda icap halinde acil hastaların tedavileri yapılmaktadır.

2006’ dan beri SGK ile anlaşmamız devam etmektedir.

SGK kapsamında uygun endikasyonla düzenlenen rapor ile hastalar tedaviye alınmaktadır. Kliniğimizin bakım ve temizliği, hastaların hijyenik ve güvenli tedavilerini sağlamak amacıyla ilave ücret alınmaktadır.

 

Hızlı Sonuçlar

Tedavi ve raporlama süreçleri mümkün olan en hızlı sürede tamamlanmaktadır.

Uzman Ekip

Konusunda uzman ekibimiz, sizlere hizmet vermekten memnuniyet duymaktadır.

Sürekli Destek

Gerek tedavi sürecinde , gerekse sonrasında sürekli iletişim ve desteğimiz sürmektedir.

Kliniğimiz